Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Etitán KRESZ tanfolyamom...

Etitán KRESZ tanfolyamom lejárt és két nap múlva vizsgázom, valaki segítene?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hétfőn vizsgázom a KRESZ-ből, de már nem tudok belépni az Etitán rendszerbe, így gyakorolni sem tudok. Ha esetleg valaki már levizsgázott és maradt a tanfolyamából, vagy pár órát "nekem tudna adni" belőle, az életmentő segítség lenne.

Megj.: pótóra vásárlása 10e Ft, ami elképesztő drága (és lehúzás is szerintem), úgyhogy ez az opció nekem nem nagyon játszik.



2020. aug. 14. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

Szia! Annyit tudok segíteni, hogy az edukresz.hu oldalon fenn vannak a kérdések. Annyi a bökkenő, hogy csak a kérdések.

De ez is segíthet, ha nem jelentkezik senki. Illetve van egy ingyen letölthető alkalmazás a kotra kresz. Ez 24 órán át ingyenes. Hasonlóak a kérdések.

2020. aug. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1-es:

Köszönöm így utólag is a válaszod, a letölthető kotraKresz app tényleg nagyon jó, sokat segített!! Aki hasonló helyzetben van, nyugodt szívvel ajánlom én is.

2021. jan. 13. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!