Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mennyi idő alatt végeztétek...

Mennyi idő alatt végeztétek el az a Etitános 60 órás KRESZ tanfolyamot? Úgy értem hány óra volt összesen mire a végére értetek teljesen?

Figyelt kérdés
7 órát tanultam eddig és az első részvizsgat fejeztem be (6.modul után) Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy mi az arany, hogy kb hány óra alatt kene elvégezni h gyakorlásra is maradjon idő?

2020. aug. 25. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Az elején én is féltem, hogy nem marad elég, aztán 19 óra alatt fejeztem be a tananyag részt, gyakorlással 24-25 lett a legvégére.
2020. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, ezzel sokan így vagyunk.

Nekem kb 5 óra maradt a végére. Azt hittem én is, hogy nem lesz elég. A Kresz előtt kb. 2 órát gyakoroltam még. Maradt 3 órám

2020. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer átnéztem a kreszt, de pont jött a korona, szóval nem tudtam vizsgára menni. Ezért átnéztem újra az egészet, így lett 14-15 óra összesen. Azt hiszem, vagy legalábbis körülbelül. Amúgy szerintem ne sokat időzz rajta az első körben. Szerintem nézd át egyszer, és utána mégegyszer az egészet.
2020. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb 8 nap volt, hétköznap meló mellett egy pár óra. Hétvégén viszont nyomtam ezerrel.
2020. aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!