Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » 4kerék autósiskola Pécs...

4kerék autósiskola Pécs vélemények?

Figyelt kérdés

Valaki aki itt szerzett jogsit (csak a gyakorlati resz) az elmondana a tapasztalatait?

Korrektek, nagyon lehuznak-e, milyenek az oktatok?



2020. szept. 3. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Írtam privit
2020. szept. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Meg ne próbálj oda menni. :D

4 kerék autós iskola. Kresz vizsga után minimum 3 hónap várakozás. Miután megkapod az oktatót het kemény 2 órát tudsz vezetni. Én naívan azt hittem, hogy oktató váltás megoldja ezt a problémát, de 3 hónap várakozási idő volt az oktató váltásnál is, és a következő oktatónál is csak heti 2 órát lehet vezetni. A végeredmény. Autós iskola váltás. Ha 1-1,5 évig akarsz vezetgetni ilyen heti 2 órákat, és 1,5 év után amikor elmész vizsgára 90% hogy megbuksz, akkor válasz a 4 kerék autós iskolát. :D


Egyébként nem minden autós iskolánál vannak 3-4 hónapos várakozási idők oktatóra, és nem minden autós iskola csak heti 2 óra vezetéseket tud biztosítani. De azok az autós iskolák kicsit drágábbak. Sajnos én bele szaladtam ebbe a szituációba. Ha most előről kezdhetném ezt az egész jogsi témát biztosan kifizetnék 1000-2000 forintal többet 1-1 vezetési órára. Mert lehet valahol csak 4500 forint 1 óra vezetés, valahol meg 6000 forint. De hidd ahol hetente akár 6-8 órát vezethetsz ott, leviszgázol 40 óra vezetés után 3 hónap alatt. Ahol meg heti 2 órákat "bohodszkodsz", ott lehet kifizetsz 60-70 órát, és 1 év alatt lesz jogsid. Szóval lehet kevesebb pénzből levizsgázol ott ahol drágább az óra. :D

2020. szept. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!