Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » GKI vizsgánál ez normális?

GKI vizsgánál ez normális?

Figyelt kérdés

Alapképzéses vagyok, augusztus közepén iratkoztam be, szeptember 2-án megvolt az elméleti rész. Azóta megsem csörrent a telefon, tegnap felhívtam az ügyintézőt, hogy mikor mehet a vezetéses rész, azt mondta okt. elején ad időpontot (tehát valószínüleg az október közepe-vége lesz maga a vizsga).

Tényleg ennyit kell rá várni, hogy azt az egy vizsgát "megrendezzék", másfél hónapba tellik az a 10 +/- perc vezetés/szimulátor? Vagy csak átasztak azon a bizonyos palánkon? Nem lehet egy nap az elméleti és gyakorlati?



2020. szept. 16. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Még a koronavírusos időszak előtt is alig lehetett oktatót találni. Nekem fél évet kellett várnom. Most a vírus megkavarta a dolgokat annál is jobban, szóval simán lehet, hogy csak fejetlenség van.
2020. szept. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk egy nap alatt megvolt minden. A szimulátor vicc, a vezetés pedig egy kör a környéken, 20-25 perc.
2020. szept. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2

igen én is így készültem mivel mindenhol ezt hallottam.

kicsit dühítő, hogy már jogsi, sofőrkártya minden oké, de csak azért ülök otthon mert ők ezt egy hónap alatt sem tudja megoldani.

2020. szept. 18. 14:32
 4/4 anonim válasza:

Haggyad már 3(!!) hónapot vártam pótvizsgára vezetésnél 2x húztak meg úgy hogy “feketén” teherautón dolgozok tehát tudom hogy hol a vége és hol az eleje,minden xarba belekötöttek.


Innen is üdvözlöm annak a megyének a vizsgabiztosait ahol Ő vel beszélnek,Ha olvassátok:Egy forintot nem ér a munkátok!!!aljas szemét banda vagytok az országban a legmocskosabbak!Köpköd rátok mindenki.

2021. febr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!