Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Vélemények érdekelnek: 2021....

Vélemények érdekelnek: 2021. elején elkezdenétek egy integrált pilótaképzést, diákhitellel?

Figyelt kérdés

A BME - Cavok közös képzését néztem, ami diákhitelből finanszírozható (kb. 22 M forint), ~260 repült órával, és minden jogosítással felruház, hogy egyből lehessen légitársasághoz jelentkezni.


Mit gondoltok, megéri elkezdeni? Tudom, romokban a piac, főképp mesterséges okokból, de ha úgy döntök igen, mához 2,5 évre lenne, hogy végzem a képzésben.


Van itt olyan, aki ezt a képzést csinálja? Van, aki pilótaként van itt jelen?



2020. szept. 17. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

2021 eleje? Nem tudom hitel szempontjából mennyire lesz előnyös, mindenképpen várnék a döntéssel.

Épp egy válság közepén vagyunk ami egyre csak mélyül és mélyül, erre jelen pillanatban nem merném beadni a fejem, hogy ezt megvalósítsam. Inkább elmennék dolgozni és várnék egy évet.

De nyilván te érzed, illetve azt se tudjuk, hogy akkor mi lesz, de sok jóra nem számítok.

2020. szept. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz előre tudni, mikor normalizálódik a helyzet. Én ugyanazt a képzést csinálom, végzős évfolyamon vagyok, és mindenki elég depressziós a szituáció miatt, pedig pont most jönne jól a motiváció a befejező vizsgák előtt. De szerintem még így is érdemes lehet elkezdeni, a diákhitel nagyon kedvező, és előbb-utóbb csak újraindul a légiközlekedés.
2020. szept. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon érdekelne a helyzeted, talán jelenleg ti vagytok a legrosszabb szituációban, már mégsem tudtok változtatni.


Tudsz mesélni egy kicsit bővebben? Kitartást!

2020. okt. 5. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!