Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szociális gondozó,és ápoló...

Szociális gondozó,és ápoló tanfolyamhoz gyakorlatra felvesznek ebben a járvány időszakban,vagy teljes tilalom van?

Figyelt kérdés

2020. okt. 3. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Óriási hiány van ápolókból. Ezt nem írja felül a vírushelyzet. Könyörögve kapkodnak a munkaerőért most az egészségügyben. Csak készülj fel, hogy ki leszel használva. Az egészségedet áldozod fel mások egészségéért.
2020. okt. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ,akkor remélem találok gyakorlati helyet.Ment a zöld :))
2020. okt. 3. 23:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd tönkre az életedet. Nevetséges fizetésért, elégtelen munkaeszközökkel túl leszel hajszolva. Ha az orvos, többi ápoló nem rúg beléd, akkor majd a beteg. El fogod kapni a koronát is, ahogy nem egy eü dolgozó.
2020. okt. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De akkor ki fog szegèny időseken segíteni? :(
2020. okt. 4. 09:16
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Így jártak. Minden nemzet olyan színvonalon él, amilyet megérdemel. A társadalomnak tökéletesen megfelel az eü dolgozók nevetséges fizetése, aki tüntetni mer, azt le drogos huligánozzák. Ezek után tudod ki mosná 100 ezerért a szaros hátsójukat óránként háromszor. Egy albérlet nem jön ki ennyiből és akkor még nem is ettél, nem fizettél számlákat, nem költöttél a gyerekeidre. Dehát mindenki úgy teszi tönkre az életét, ahogy akarja.
2020. okt. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ápolókra minden másnál egyre inkább szükség van a társadalomban, ahogy a népesség idősödik.


Sajnos úgy látom, az emberek nem tisztelik egymást. Beteghordó voltam 10 éven át egy kis közösségben. Engem szerettek, de egymást marták az ápolók, cserélődtek is gyorsan. Pont azok acsarkodtak egymásra a legjobban, akiknek össze kellett volna fogniuk az idősebbek áskálódása miatt.

Az egyik ilyen idősebb ápoló mondta, én ilyen vagyok, nem tudok megváltozni, ilyennek kell elfogadnotok, amilyen vagyok.

2020. okt. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Uristen888 ***** válasza:
Hali! Szerintem valószínű hogy nem lesz gyakorlat. EÜ suliba járok, ápolnak tanulok. Nálunk sincsen sajnos gyakorlat ebben a félévben legalábbis biztos nem.
2020. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!