Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A mentőápolói OKJ tényleg...

A mentőápolói OKJ tényleg ennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Mivel munkámmal nem vagyok megelégedve így szeretnék szakmát váltani és ezt néztem ki. Azonban azt írja, hogy a korábbi csoportok átlagos teljesítménye 2,72


Ami azt jelenti, hogy a szakvizsga a legtöbb embernek 2-es,3-as lett.

Ez a képzés valóban ennyire kemény és durva lenne?



2020. okt. 19. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Ha lány vagy, akkor készülj fel arra, hogy egy Okj képzéssel a kezedben nagy eséllyel csak diszpécser leszel. A nőket nem szokták vinni cipekedni. Inkább a férfiak mennek. Aki meg az egyetemen végzett nőként, mint mentőtiszt az értelemszerűen orvos mellé/ sokszor orvos helyett megy, így az persze nem fog cipekedni. A “szarabb” melót meghagyják az okj-s embereknek. Csak gondoltam szólok nehogy csalódás érjen.

Egyébkènt kemény, biztos lehetsz benne. Az egész munka kemény, a “kiképzés” csak a bemelegítés. Ha képes vagy kibírni, hogy mondjuk egy vonat balesetnél látod a szétroncsolt embert, akkor hajrá. Sokan nem képesek rá.

2020. okt. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A mentőtiszt nem az orvos mellé van beosztva! Olyan nincs, hogy orvos és mentőtiszt egy kocsin dolgozik, kivéve a helikopteren.
2020. dec. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!