Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Olvastam 2021tol megszunik...

Olvastam 2021tol megszunik par okj vagy csak atalakul. Fogaszati asszisztens érdekel de ugye tolem csak 50kmre van ilyen ahol eltudnam vegezni(bar koltozes is lesz) nemtudom h elvegezzem e kiskoromtol kezdve jarok am fogorvoshoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szval a tanfolyam 160ezer forint 8 honapos es hat ja felkene mennem 50kmert 1 heten 1x de meg ugye most jarok egy kepzest az lassan vege lesz erdekel ez is nem szalasztanam el a lehetoseget nemtudom hogy milenne 2021tol a szakmaval egyreszt ezert..plusz a baratommal tavkapcsolatba vagyok meg es felek megszakadna a kapcsolat bar onnan tudnek ugyanugy hozza lejarni.. A lenyeg h a fogaszati cucc is akkor lenne vege mint amit most vegzek.
2020. okt. 19. 10:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Rám most meg fogsz haragudni, de ezzel a fogalmazási készséggel (a helyesírásra most nem térnék ki) és hozzáállással ne legyél fogászati asszisztens.


Az OKJ-képzésekkel az fog történni, hogy amit eddig elvégezhettél 8-12 hónap alatt, azt 2021.január 1-től 2 év alatt végezheted el, tehát a rövidebb időtartamhoz még idén el kell kezdened a képzést.


Még egy ok a haragra: ha úgy érzed, megsínylené a kapcsolatod a tanfolyamot, előzd meg és inkább vess neki véget te magad.

2020. nov. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!