Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » E-titán kresz tanfolyamot...

Tündi0212 kérdése:

E-titán kresz tanfolyamot kezdtem mit jelent az hogy min. tanulasi óra?

Figyelt kérdés
Azt látom h mennyi időt tanultam de ezt a min 5 órát nem értem. Ha végzek akkor a próba vizsgát töbször is meg lehet csinálni? Ha esetleg nem lépek ki akkor 20 perc mulva magatol kilép?
2020. nov. 14. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy minimum 5 órát az anyagok tanulásával kell tölteni, szóval csak gyorsan kiválasztgatni egy rokonnal akinek van jogsija a jó válaszokat és az anyagokat csak átpörgetni, így 1-2 óra alatt végezni nem szabad.

Korlátlan mennyiségben töltheted ki és ugyan azok a kérdések lesznek vizsgán:DD én vizsgán már a kép láttán tudtam a jó választ, annyiszor megcsináltam a próbát, szóval nem kell parázni rajta.

A 20 percre nem emlékszem, de szerintem logikus, hogy kidob annyi idő után, ezt más weboldal is csinálja.

2020. nov. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha végzel akkor a próba vizsgát addig csinálhatod amig van idő a rendszerben. Nem tudom nennyi időt vettél, nekem 75 óra időm volt. Nekem abba még bele fért az elsősegély tananyag is mert azt is vettem plusz a gyakorlàsok. És még mindig maradt idő sok óra.
2020. nov. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem érdemes gyorsan ki pörgetni én úgy voltam vele ha már fizettem érte akkor próbálom megtanulni mindent normálisan.
2020. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm. Csak azt olvastam hogy a próbavizsgát eléggé be kell gyakorolni mert vizsgán is azok vannak.

És nem tudtam hogyha egyszer megcsinálom utanna töbször meglehet e csinálni de ezek szerint igen. És a többi fejezeteket is át nézhetem ha akarom? Ha nem tanulok egy nap 5 orát az baj?

2020. nov. 15. 17:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyit tanulsz amennyit akarsz az senkit nem érdekel amíg van idő a rendszerben. Ha az elfogy és még nem vegeztél akkor plusz időt kell vásárolni. De biztos végzel majd. 180 nap volt rá nekem. 1 hónap alatt végeztem el mert nem akartam csak úgy ki pörgetni gyorsan. Annak nem sok értelme van.
2020. nov. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És még annyi hogy mit számol ha pl: 6.modulnál tartok és át akarom nézni ami már kész van 3. Azt is számolja ami már kész?
2020. nov. 15. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!