Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A PLC-programozóhoz mennyire...

A PLC-programozóhoz mennyire kell a matek és mennyire kellennek hozzá az elektronikai illetve villanyszerelői ismeretek? Tapasztalat nélkül menni fog és úgy meglehet tanulni?

Figyelt kérdés
Úgy jelentkeztem erre a tanfolyamra,hogy elötte soha nem tanultam elektronikát és nem tudom,hogy ott hagyjam a tanfolyamot vagy tanulható stb! Alig értek belölle valamit! De még csak két óra volt ,egy órán vettem részt eddig és alig értettem belölle valamit! Fizetős ez az egész tanfolyam! Lehet,hogy digitális oktatás is lesz!

2020. nov. 16. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Esélytelen. De sok sikert! Én drukkolok neked.
2020. nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor hagyjam ott csak pénz kidobás így?
2020. nov. 16. 18:04
 3/12 anonim ***** válasza:
Pontosan ez kell hozzá, a matek és a fizika tárgyak szeretete. Miért pont ezt a tanfolyamot választottad?
2020. nov. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mert azt mondta a bátyjám,hogy nem kell hozzá annyira a matek meg jol fizet stb! 21-éves lány vagyok mindig is szenvedtem a matekkal! Úgy érzem,hogy nem fog menni az első óra után már fogtam a fejem!
2020. nov. 16. 18:15
 5/12 A kérdező kommentje:
Bátyám*
2020. nov. 16. 18:16
 6/12 anonim ***** válasza:
Jaj szegény lány, én is drukkolok azért neked, legalább az informatika érdekel? Szeretsz fejben problémákat megoldani? Logikai feladványok le tudnak kötni hosszú időre? Az elektronikai alapokat meg úgyis el fogják mondani.
2020. nov. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy ez az egész nem igazán köt le és nem igazán érdekel! Kb kínai némelyik számomra! Nem tudom,hogy mit tegyek!
2020. nov. 16. 19:02
 8/12 A kérdező kommentje:
Problémákat megoldani fejben szoktam!
2020. nov. 16. 19:03
 9/12 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy ott kellenne hagynom!
2020. nov. 16. 19:13
 10/12 A kérdező kommentje:
Egy éves a tanfolyam!
2020. nov. 16. 19:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!