Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » E-titán kresz ha vége fele...

Tündi0212 kérdése:

E-titán kresz ha vége fele járok mi az a gyakorló modul?

Figyelt kérdés

próba vizsga utan lehet csak teljesen végezni ugye? amikor majd látni fogják a rendszerbe hogy kérem a kresz tanyfolyam igazolást

ez után én nekem elvileg marad időm sokszor megcsinálhatom a próbavizsgát vagy menjek vissza olvasgatni a témakörökbe?


2020. nov. 18. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, a gyakorló csak akkor lesz elérhető, ha az oktató modul teljesítése 100%-os.


A gyakorló modulban tudsz majd komplett 55 kérdéses teszteket csinálni, de akár témakörönként is (az is hasznos, ha tudod, hogy a villamosos, vagy a vasúti átjárós témakör/képek nem nagyon mennek, akkor tudsz kifejezetten azokból is teszteket csinálni).

2020. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen a végeztem vele és már kérhettem az igazolást.

Ilyenkor az alatta lévő kiegésztito vizsgágat csinálni?

Vizsgán ezek a kérdések lesznek? Mennyi 3 pontos lesz?

2020. nov. 23. 06:33
 3/3 anonim ***** válasza:

"Ilyenkor az alatta lévő kiegészítő vizsgákat csinálni?"

Már nincs meg a hozzáférésem, így nem tudom pontosan megnézni, hogy hogyan is vannak felosztva.

A lényeg, hogy ha ki tudtad kérni az igazolást, akkor a tényleges vizsgáig nyomas ezerrel a gyakorlókat. Akár a próbavizsgát, akár a kategóriánkéntit.


"Mennyi 3 pontos lesz?"

Erre már nem emlékszem, azt sem tudom, hogy meg van-e pontosan határozva, vagy vizsgánként más az arány. Erre tényleg nem tudok felelni.


"Vizsgán ezek a kérdések lesznek?"

Igen.

Az e-Titán és az NKH Vizsgaközpont ugyanabból a kérdés és kép adatbázisból dolgozik. Szóval ami az e-Titánban nincs benne, az a KRESZ-vizsgán sem lesz.

Ebben az egyedüli hátulütő az lehet, hogy mivel a kérdések véletlenszerűek, lehet hogy 1-2 kérdéssel már 8x találkozol a gyakorló próbavizsgáknál, míg 1-2 kérdéssel egyszer sem.

De ha jól emlékszem, van erre is megoldása az e-Titánnak, így a rendszer automatikusan, érzékelni fogja, hogy vannak kérdések amiket még nem kaptál, így azokat is fel kéne tegye. Viszont akkor is lehet 1-2 ami átcsúszik ezen, és nem teszi fel egyszer sem.

VISZONT, nem ezen fog múlni az éles vizsgád. Ha megbuksz a Vizsgaközpontban, az nem azért lesz, mert "ez a kérdés nem volt a tananyagban"!


#1 voltam

2020. nov. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!