Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Elsősegély tanfolyam nehéz?

Elsősegély tanfolyam nehéz?

Figyelt kérdés

Helló! Az első kérdésem,hogy a mostani helyzetben lehet-e egyáltalán vizsgázni?

Ha igen, nehéz? Mennyire "szivatnak"?

Természetesen tanultam,de nagyon izgulok



2020. nov. 22. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, én kedden voltam. Nagyon könnyű, még könnyebb mint mikor nincs vírus. Csak 30 mellkaskompresszió bemutatása kellett a vírus miatt illetve két tételt kapsz csak az egyiket kellett elmondani. Egy ember bukott de az semmit nem tanult. Ha a tételeket megtanulod nem buksz meg. Szerintem csináld meg minél hamarabb.
2020. nov. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2020. nov. 22. 12:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Közúti elsősegély tanfolyamra gondolsz?
2020. nov. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen
2020. nov. 22. 12:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit, biztos hogy sikerül ha megtanulod. Én csak online képzésen voltam és simán ment. Addig érdemes vizsgázni amíg lehet.
2020. nov. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon könnyű, mint ahogy az első mondta.Csak mellkaskompressziót kell bemutatni, utána húzol egy tételt, amit el kell mondani, vagy megcsinálni.No para
2020. nov. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek
2020. nov. 22. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!