Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » EFEB Logisztikai-és szállítmán...

EFEB Logisztikai-és szállítmányozási ügyintéző online OKJ modulzáró vizsga miből áll? Vannak benne számolós feladatok?

Figyelt kérdés
2020. dec. 20. 06:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem az EFEB-nél végeztem, hanem másik sulinál, Budapesten közel az EFEB-hez, tehát van tapasztalatom. Elméleten kívül csak számolós feladatok vannak. Ha nem megy a matek, akkor szerintem mást válasszál. A "nagy" OKJ-s vizsgán nálunk 4 ember hasalt el, hazugság az, hogy áh, mindenkit átengednek.
2020. dec. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2020. dec. 22. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Az egyes hülyeségeket beszél... 1-2 könnyebb számolási példát kellett megtanulni, de azokat orrverzesig gyakoroltuk, józan paraszti ésszel ki lehet következtetni a legtöbbet. Konkrétan a négy alapmuvelettel számoltunk végig, semmi extra. Néhány átlag számolás vagy 1-1 táblázat, de semmi matekos kihívás nincs benne. Aki le tud érettségizni matekból, annak ez is menni fog.
2020. dec. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Én nem fogok veled vitatkozni, de linkelek mintafeladatsort és a kérdező eldöntheti, hogy megbirkózik-e vele, vagy sem. Igazad van az érettségi valóban nehezebb, de ott 25% a kettes határ, itt meg ugye 51% a minimum.


[link]

2020. dec. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
A négy matematikai alapművelet kell hozzá és egy számológép. A feladatokban meg le van írva, hogy melyik weboldalon találod a díjszabásokat, amiket vizsgán is használni kell.
2021. jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Normen123 válasza:
Teljesen egyet értek a 3-as válaszolóval
2021. febr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!