Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mit javasoltok 4.ik forgalmi...

Mit javasoltok 4.ik forgalmi vizsgára?

Figyelt kérdés

Sajnos abba a szörnyű helyzetbe kényszerültem hogy januárban lejár a KRESZ vizsgám.

Ezalatt 3x buktam meg. Normál esetben oktató mellett nincs gond de vizsgázni nem tudok.

Lehet az idegesség, és a vizsgabiztos jelenléte is közrejátszik.


Nem tudom mit tegyek. Már aludni nem tudok a gondolattól hogy 1 hónapom van hátra.


Nem vagyok veszélyes, ha oktató mellett vezetek nincs gond. De képtelen vagyok vizsgazni.


Sajnos ez alatt az idő alatt túl vagyok egy oktatóváltáson is. Plusz ez a hülye járvány is elrabolt rengeteg időt.

Mindösszesen több mint fél évem ment el a semmire de nem ez a lényeg.


Mit tegyek?

Vagy már csak fogadjam el?



2020. dec. 25. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Én is sokadikra mentem át forgalmi vizsgán, oktatót is váltottam, és igazából azt tudom tanácsolni, hogy vezess minél több órát, hogy minden jól menjen, még van 1 hónapod, az meg rengeteg idő, a vizsgán meg próbáld meg nagyon oda tenni magad fejben és a maximumot nyújtani. Tudom, hogy a stressz nagyon befolyásol és akadályoz a teljesítményben, de itt muszáj valahogy ezt legyőzni, és nem azon gondolkodni, hogy fu ez már hányadik vizsga, mert hidd el, ez egyáltalán nem számít, csak az, hogy megmutasd, hogy meg tudod csinálni. Az életben sehol se fogják nézni, hogy hányadikra mentél át, szóval ezen egyáltalán nem kell izélned, csak figyelj oda nagyon, és mutasd meg, hogy meg tudod csinálni. Ha van kérdésed vagy szeretnéd, hogy segítsek valamiben, nyugodtan írj:)
2020. dec. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséged.

Egy kimaradt infó, bár nincs jelentősége de kb a 70-ik órámat taposom.

De nem sajnálom az időt es a pénzt rá.


És igazad van, muszáj vagyok odatenni magam teljesen fejben.


Csak ez nem egyszerű mert az utolsó lehetőségem lesz gyakorlatilag.


De igazad van. Fejben kell legyőznöm az idegességet.


Nagyon köszönöm a válaszodat. :)

Ez is ad egyfajta erőt hogy nem teljesen elveszett még a dolog.

2020. dec. 25. 14:05
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt meg külön köszönöm hogy felajánlottad a segítséget. :)
2020. dec. 25. 14:05
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Nekem 60 felett volt, mire meglett, szóval a 70 az teljesen jó, minél többet gyakorolsz, annál nagyobb az esély a sikerre:)

Ha ez most nem sikerül, akkor se add fel, kezdd tiszta lappal, de ne is gondolj erre, mert most kell beleraknod a maximumot.

Fejben dől el, ezt ne felejtsd el. Örülök, hogy segíthettem:)

2020. dec. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mégegyszer a segítséged. :)

Egyenlőre próbálok nem gondolni arra hogy mi lesz ha nem.

Azt majd csak elfogadni kell.


De jelenleg ki kell hoznom a maximumot fejben és testileg is.


Köszönöm mégegyszer a segítségedet. :)

2020. dec. 25. 14:17
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Ha nagyon nem megy, a csúszópénznek mindig örülnek a vizsgabiztosok.
2020. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ah azt nem merem. Nem akarom hogy leültessenek megvesztegetésért.

Nameg akkor vagyok biztos magamban ha tudom hogy a saját tudásommal mentem át.


De sajnos sokminden megfordult már a fejemben az elmúlt 1.5 évben. (Többek között ez is.)

De ez nem tisztességes. És nem vagyok sajnos elég tökös hozzá.

Hiába olcsobb mint újrakezdeni. (Ami felé sajnos egyre nagyobb sebességgel robogok).


Nade most úgy állok hozzá hogy meglesz.

2020. dec. 25. 22:35
 8/13 anonim ***** válasza:

Sajnos azt kell mondanom, hogy manapság nem a tisztesség világát éljük :(

Ha nagyon nem sikerül a vizsga, olcsóbban megúsznád, ha meglépnéd, minden tekintetben.

Az oktatók tudják, hogy ki a kenhető vizsgabiztos, de mondjuk kb. az összes ilyen. Nem derül ki, és mindenki jól jár.

Mondjuk Magyarország egyébként is híres a mutyizásról és az urambátyám világról, és nemcsak nagypolitikai szinten, úgyhogy nem megy ritkaságszámba.

2020. dec. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Tudom én. Csak sajnos az oktatóm az a "túl becsületes" fajta.


Márpedig az ilyet csak rajta keresztül lehet.


Ha jó napja van elteszi, (és vagy megbuksz vagy nem) mert ha megbuktat nem tehetek semmi. Mit mondok meg kinek.


Ha rossz napja van feljelent.

Teny hogy genya egy vilagot élünk. De ha rajtakapnak valamin ugyanúgy mész a levesbe.


Sajnos nekem két járható út van.

Sikerül a vizsga, vagy iratkozhatok be kresz tanfolyamra. (Megint)


A jogsi muszáj a szakmámból kifolyólag. (Autószerelő)

2020. dec. 26. 10:01
 10/13 anonim válasza:
100%

Enyhe nyugtatót kipróbálhatsz kis mennyisegben. En is nagyon izgultam,2x meg is huztak... tea,vagy valami bogyo amit elotte tesztelj le,hogy nem kabit e esetleg be... frontin 0.25 1 darab csodakra volt kepes nalam.


Sok sikert,ne add fel!

2020. dec. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!