Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Most fogok majd menni középisk...

Most fogok majd menni középiskolába, kollégiumba szeretnék jelentkezni, milyen a koli közép iskolásan és mire számítsak? Kolin, a felvételin?

Figyelt kérdés

- Rajz szakra megyek

- még írjatok iskolákat mert eddig csak a topp 2 van meg

Előre is köszönőm 😚❤



2021. jan. 2. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Melyik város?
2021. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sokmindentől függ. Például, hogy egy, vagy több suliból vannak-e ott. Hogy milyen színvonalú iskolából/iskolákból.

Nekem összességében jó tapasztalatom van csak. Két koliban is voltam már. Az elsőből nagyon hamar eljöttem, mert nem igazán volt közösségi élet, és elég igénytelen volt. Azonban most egy igényes koliban vagyok, jó közösség. Egyetemisták is vannak, de ők is ugyan olyan jófejek. A nevelők lazák, sokkal inkább próbálnak barátként viselkedni, mintsem nevelőként. Kaja ehető. És tényleg csak azt tudom mondani, hogy egy jó koli pótolni tudja a család hiányát.

2021. jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!