Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Elsősegélyvizsga mennyire...

Elsősegélyvizsga mennyire nehéz és mik változtak most így a vírus alatt?

Figyelt kérdés
A héten megyek Győrbe vizsgázni és nem tudom mire számítsak. Az oktató nem mondott el semmit a vizsgáról csak megmutatta, a stabil oldalt, újraélesztést és a kötéseket. Hány tétel van a vizsgán? Sajnos nem találtam választ erre sehol,más-más infókat találok. És ha valaki tud olyan oldalt ahol fent vannak a legutóbbi tételek belinkelné?

2021. jan. 25. 16:27
 1/6 Munkavedelem ***** válasza:

Győrben, a hallottak szerint nagyon gyenge az oktatás, viszont szigorú a vizsgáztatás.

Sokan mennek inkább vidékre vizsgázni.

2021. jan. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én Győr és Mosonmagyaróvár között vacillálok vizsga szempontjából, majd írd meg milyen volt Győrben.
2021. jan. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Végeztem! Átmentem. Állítólag a legdurvább vizsgabiztost kaptuk meg. Kellett csinálnom egy újraélesztést és egy stabil oldalt, de csak a fektetést, az átvizsgálást nem kellett. Aztán kihúztam a tételt: Bordatörés és ájult beteg ellátása. Kb 3 percig lettem volna bent, de a srác akivel párban voltam megbukott. Én voltam az első úgyhogy nem tudom, hogy hányan buktak még meg. Annyi,hogy az összes tételt megtanultam és megnéztem a kötéseket, elolvastam a könyvet. Át lehet menni azért.
2021. jan. 29. 22:10
 4/6 anonim válasza:
Köszi! A tételeket tanfolyamon megkapod vagy hol lehet beszerezni?
2021. jan. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mi a tanfolyamon nem kaptuk meg, de beírod googlebe és ott megtalálod.
2021. jan. 30. 16:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Sopron?
2023. júl. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!