Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Írországban jól keresett...

Írországban jól keresett szakma az óvodai dajka?Vagy egyáltalán keresnek ott ilyet?Vagy a pedagógiai asszisztens keresettebb lehet ott?

Figyelt kérdés

2021. febr. 7. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Óvodai munka keresett. Annyi, hogy be kell vizsgáltatni a diplomát, de az nem egy bonyolult folyamat. Viszont minden óvoda magánvállalkozók kezében van, szóval egészségbiztosítás vagy normális betegszabadság nem nagyon fog járni.

Pedagógiai asszisztenst nem tudom. Talán ahhoz nem kell tudni írül, de én még egy külföldit nem láttam, aki ilyet dolgozna Írországban.

3 és fél évet éltem Írországban. A páromnak tanári diplomája van és 3 évet dolgozott különböző ír óvodákban.

2021. febr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!