Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Elvégezzem a személy vagyonőr...

Elvégezzem a személy vagyonőr tanfolyamot ingyen ha nincs semmi fizikumom? Nem röhögnek ki?

Figyelt kérdés
Ingyen el lehet végezni a városban valami középiskolában tartják. Érdeklődtem most vettem észre jött email hogy indulni fog. Be lehet iratkozni. Ingyenes teljesen. Szerintetek elvégezzem? Csak azért jelentkeztem mert semmiben nem vagyok jó aztán legyen valami. De jobban bele gondolva nincs is fizikumom mi lesz ha ki nevetnek? Viszont okos sem vagyok nagy jövőm nincs.

2021. febr. 27. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Kit érdekel hogy mit gondolnak mások? Nyugodtan menj el gondolom max 3 hónap és ha mégsem tetszik akkor azután vagy közben már tudsz nézni másikat. Nem szabad besavanyodni, mert nehezen fogsz tudni kijönni belőle.
2021. febr. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fizikum? Ne szórakozz. Az őrmelók 90% annyi, hogy legyél ott darabra.
2021. márc. 3. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!