Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Az új intézkedések mellett is...

Az új intézkedések mellett is lehet majd vezetni a tanulóknak?

Figyelt kérdés

Március 8. után fel lesz függesztve határozatlan időre a KRESZ és a gyakorlati vizsga egyaránt Magyaroszágon. Azonban arról, hogy a diák vezetési órákat vegyen ezen idő alatt egyértelmű információkat nem találtam.

A válaszokat előre is köszönöm!



2021. márc. 6. 01:35
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Tekintettel arra, hogy minden iskolát bezárnak és online oktatás lesz, szerintem nem nehéz kitalálni, hogy mivel vizsgák sincsenek, így oktatás sem lesz.
2021. márc. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tegnap már jelezte az oktatóm, hogy határozatlan időre felfüggesztették...
2021. márc. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kontaktos oktatást felfüggesztették határozatlan időre, mint tavaly. Sajnos ebbe a vezetési órák is beletartoznak.
2021. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mind az oktatás (27-28. órámat vezettem le szombaton, a fene egye meg), mind a vizsgáztatás (az oktatómnak van olyan tanulója akinek 8-án lett volna a vizsgája, de törölték), mind az elsősegély oktatás (legalábbis a vöröskeresztnél), mind az elsősegély vizsga (8-án mentem volna vizsgázni a Váci útra, a fene egye meg) szüneteltetve lett.

Sőt, forgalmi vizsgára még az időpontkiadást is beszűntették (nem lehet 22-e utánra sem).

2021. márc. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!