Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Valaki el tudná magyarázni a...

Valaki el tudná magyarázni a 102-es egészségügyi alkalmasságinak a menetét?

Figyelt kérdés
Szeretnék futárkodni főállásban, lehetőleg április elsejétől. Leginkább a Bárdira, vagy az Unixra gondoltam elsősorban, hiszen ők adnak kocsit és egyenruhát, ezen kívül nyugis, tiszta munkának látom, ahol hallgathatok synthwave-eket. A fizetés másodlagos, maga a munkaközeg tetszik és szívesen űzném, mert lenne időm szellőztetni a fejem. Lényeg, hogy minden adott hozzá, kezdve a két éves B kategóriás jogsitől, a vezetési és árukkal kapcsolatos tapasztalatokon át, egészen addig, hogy szeretek vezetni és vigyázok is a kocsira. De meglepődve látom, hogy a 1-es szintű egészségügyi alkalmassági vizsga elégtelen ide. Mindennek utánaolvastam, hogy mi ennek a jogi háttere, és el is fogadom, de sehol nem találtam normális leírást, hogy akkor most hol és kinél lehet ilyesmire jelentkezni, hogy kell levizsgázni, mennyi a költsége és az ideje, amibe kerül, meg hasonlók. Valaki tud ebben egy érthető, követhető leírást adni?

2021. márc. 11. 01:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Általában a munkáltató intézi ezeket a dolgokat, ha megkapod az állást, el fognak küldeni a megfelelő helyre.
2021. márc. 11. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!