Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Aki elvégezte a Smart Angel...

Aki elvégezte a Smart Angel virtuális asszisztens "képzést", tudna adni valamilyen visszajelzést róla?

Figyelt kérdés
Még februárban hirdették meg, de gyanús, hogy sehol nem látni róluk értékelést (facebook, google), sem korábbi képzésekről/munkákról, sem az újonnan hirdetettről. Plusz a számok sem nagyon stimmelnek, amikor jelentkeztem az élő webinarra, akkor azt mondták, hogy több, mint ezer fő jelentkezett, ehhez képest 63-an néztük az élő adást, illetve a már elindult tanfolyamról azt írta Várhegyi Orsolya, hogy több, mint 200 jelentkező volt, viszont youtube-on a nézettség még mindig 150-nél jár, egy hónap elteltével is. Persze mondhatjuk, hogy lemorzsolódtak az emberek, meg nem mindenki nézte meg a videót, de ez a matek nekem nagyon nem életszerű. Van két referencia munkája youtube-on, de azok is elég gagyik, engem nem győzött meg, pedig amúgy az ötlet tök jó és ha működőképes is lenne, akkor simán megérné, de a fentiek tudatában elég szkeptikus vagyok. Szóval olyan véleményekre vagyok kíváncsi, akik elvégezték ezt a képzést, mit adott nekik pluszban, megérte-e befizetni rá.

márc. 18. 14:15
 1/1 anonim válasza:
Szia! Képzeld én épp ma néztem a webinárt. Ugyanezt mondták el, hogy több mint ezren jelentkeztünk. :O Én mondjuk nem láttam mennyien nézzük, de nagyon furcsa. Nekem is szimpatikus volt egyébként és épp jelentkezni akartam a képzésre, de így egy kicsit elbizonytalanodtam. Te mit csináltál azóta? Adri
aug. 26. 19:29

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!