Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Enterside Oktatásszervező Kft?

Enterside Oktatásszervező Kft?

Figyelt kérdés

Profi masszőr képzést kezdtem el náluk, Szegeden.

A képzési díj felét mar be kellett fizetni.

Egy gyakorlati nap volt eddig.

Ha a teljes összeget megfizetem csak akkor lesz hozzaferheto szamomra egy videoanyag amiben elmagyarazzak a tudnivalokat.

Egylore most az elmeleti reszhez van hozzaferes, 300 oldalnyi de lehett tobb szaraz anyag...

En ugy ertettem h csak gyakorlati napok lesznek kb 2-3 hetente egy egy alkalom.

Az elmelethez meg ennyi a segitseg hogy atkuldtek es kesz.

Kicsit furcsallom, hogy ennyi az elmeleti segitseg... nem votlam meg ilyen fizetos tanfolyamon.


Valaki tanult mar naluk? Milyen tapasztalatai voltak? Hogyan a Legérdemesebb tanulni, készülni?



2021. ápr. 20. 15:47
 1/6 anonim válasza:

Szia, én most végeztem náluk, ez volt a leggyorsabb, és a szabadidőmben ( ami 2 gyerek mellett alig van ) legjobban beépíthető módszer, hogy papírom legyen, hogy melyik városban, és ki volt az oktatóm azt most nem írom le, de igen, nagyon durván össze sűrítik az egészet, én a svédre megyek rá, most várom a tanúsítványomat, aztán hirdetem is meg magam :)

A lényeg, hogy mutasd be amit kérnek, tényleg érdekeljen a dolog, utána úgyis olyan fogásokat alkalmazol, amiket jónak látsz :)

2021. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na ez szuper egészen jól hangzik. Most már mindenképpen elvégzem, elvégzem hiszen már be kellett fizetni a teljes oktatási díjat, ezt pedig nem fizetnék már vissza ha elállnék a képzéstől sem.


Ha gondolod privátban kérdeznék néhány dolgot a képzésről még, persze ha nem bánod.


A vizsga milyensége érdekelne, hogy hogyan kell elképzelni, pl azt a több száz oldalnyi elméleti anyagot mennyire kérik számon, mennyire szigorúak.


Én Szegeden végzem.


Ha gondolod nyugodtan írj nekem privátot.

Előre is köszönöm!

2021. máj. 11. 20:17
 3/6 anonim válasza:
Bocsi h idepofátlankodom. Elvégezted?Milyen volt a vizsga? Megtanították a gyakorlatot rendesen? Én is most kezdem náluk. Sikerült elhelyezkedni?
2021. aug. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Jó néhány hónapja lányom végezte el náluk a profi masszőr képzést, ugyanis részt vett egy másik intézménynél(nem írom le a nevét) egy oktatáson és az nem volt számára elegendő. Az enterside-os oktató nagyon korrekt módon elmagyarázott neki mindent, ami az előző intézménynél hiányosságot jelentett neki, nem volt olyan sok órán, mert azt a lehetőséget is megkaptuk, hogy rugalmasan járhatunk. És mivel az óra tapasztalatból merítve elképesztően tartalmas, lényegretörő és segítőkész volt, így a lányom elég hamar végzett is a képzéssel. Ami szintén pozitív élmény volt neki, mert az előző iskolánál megbuktatták 2x a plusz vizsgadíj érdekében. Az elmélet amit kapott az egy wikipédiás anyag, azzal nem igazán voltunk megelégedve, de bármi kérdésünk van az oktatót a mai napig kereshetjük és nagyon készséges mindig. Ajánlásra egy kolléganőm is bejelentkezett hozzájuk, ő viszont előtte érdeklődött volna a honlap info telefonszámán, az ügyintéző kishölgy viszont a bunkobbnál is bunkóbb volt vele. Szerencsére ő is a lányom oktatójához került végül, így meg volt elégedve.

Remélem hasznos volt a válasz!

2021. szept. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Senkinek nem ajánlom, valószínűleg az egész cég de az oktató aki bennünket kezdett el mindenképpen problémás.


4 honap van igerve, 4 honap alatt 3 alkalom volt oktatasi nap, a teljes összeget befizetettek az elején.

Senki nem kapott számlát. Az oktato felmondott. Telefonon az oktato es a ceg is a masik felre mondta h neki kellett volna számlát adjon.


Folyamatban az ügy de nagyon valoszinu hogy mind a ket fel simliskedett. Tobben mar fenyegetik oket. Koztuk én is.


Szoval senki ne menjen hozzajuk! Csak a penzt viszik el! Cserebe semmit sem kapsz!!!

2021. szept. 8. 21:47
 6/6 anonim válasza:

Szoval senki ne menjen hozzajuk! Csak a penzt viszik el! Cserebe semmit sem kapsz!!!


Ez tényleg így van!

2022. ápr. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!