Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A szakvizsgás képzés valóban...

A szakvizsgás képzés valóban ingyenes GYES, GYED alatt?

Figyelt kérdés

Jelenleg szakvizsgás képzésre járok, és kisbabát várok.

Jó lenne, ha jövőre nem kellene fizetni, de hivatalos infót nem találok erről sehol.

Tud valaki segíteni?



2021. ápr. 27. 11:44
 1/1 A kérdező kommentje:

Ugyan nem kaptam választ, leírom ide, hogy mit tudtam meg, mert tudom, hogy sokan keresnek rá, legyen nekik itt valami támaszkodó.


Annak ellenére, hogy sok pedagógus kollégám, ismerősöm bíztatott, hogy ingeynes lesz a képzés szülés után, erről semmi rendeletet, törvényt, utalást nem találtam.


Épp ezért felhívtam a főiskola tanulmányi osztályát, akik nem tudtak nekem segíteni, az információ új volt számukra.

Javasolták a gazasági irodát, de ők sem hallattak még erről soha.

Arról biztosítottak, hogy a főiskola dolgozói kapnak kedvezményt, ez nekem persze nem működik, mert nem ott dolgozom.


Szóval nem.

Ez tévhit.

Van ilyen, fizetni kell.

2021. aug. 20. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!