Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Valaki végez jelenleg OKJ...

Valaki végez jelenleg OKJ képzést a pszichologuskepzo.hu oldalon meghirdetett tanfolyamon közül?

Figyelt kérdés
Hogyan zajlik az online oktatás? Hogyan tudom bizonyítani, hogy érettségim van, ha az egész képzés csak online formában történik? Nekem ez furcsa.. Csak tudnom kellene hogy mire adok oda 100+ ezer forintot....

2021. jún. 8. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom papírokat azért be kell küldeni. E-mailben csatolni simán lehet.
2021. jún. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elkezdted már a képzést? Engem is ők érdekelnek.
2021. okt. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia(sztok)! Én február végén (hivatalosan december közepén) kezdtem el itt a gyógypedagógiai asszisztens képzést. Ha minden jól megy, holnap már a szakmai bizonyítványomat is a kezemben tarthatom végre. Nekem online indult, és június elejétől már személyesen is voltak órák. Szóval ha tudok segíteni, szívesen megválaszolok néhány kérdést. ☺️
2021. nov. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző lennék (csak maga a kérdésre nem is feleltem). E-mailben íratkoztam egyébként a képzésre, ott az érettségitől kezdve mindent el kellet küldeni. De kapsz tájékoztató levelet is az oktatást szervezőtől.
2021. nov. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy milyen a színvonal? (És milyenek a vizsgák?)
2021. nov. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos megannyi képzés van a Best-Worknél, így nem tudok annyira általánosítva véleményt foglalni, csupán a „gyógyped-es tapasztalataimból” tudok kiindulni. A tanár(ok) rendkívül segítőkészek voltak, továbbá az anyagot lelkiismeretesen, akár személyes tapasztalatokat is elmesélve adták le online is és személyesen is. Az anyagot mindenképp átküldik online, hiszen tudják, hogy felnőtt emberek jelentkeznek a képzésre, nem elvárandó, hogy mindig ott tudjanak lenni + tanulni a vizsgákra azért könnyebb ilyen lehetőség mellett is. Nyilván szárazabb anyagrésznél kicsit unalmasabb, egyhangúbb volt az egész, de a tanárunk (aki a legtöbbet tanított minket) igyekezett még ebből a helyzetből is a legjobbat kihozni - teszteket írattatot, játékokat hozott, amik a tananyaghoz voltak kapcsolhatóak. Bátran ajánlom őket! A vizsgák sem olyan vészesek, a vizsgabizottság kedves volt, igyekeznek segíteni még ők is. Tegnap volt a szóbeli vizsgám és az elején én kezdtem el makogni valamit a szociálpszichológiáról, majd egy idő után, szinte párbeszéddé alakult át az egész felelet, így jobban "el tudtam lazulni" és egyszerűbb, könnyebb volt számot adni a tételről, a tapasztalataimról. :)
2021. nov. 12. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!