Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Fogászati vagy perioperatív...

Fogászati vagy perioperatív asszisztens?

Figyelt kérdés
Melyikkel lehet hamarabb munkát találni, melyik élhetőbb, éri meg jobban? Mindkettőre van ráépülő képzés, azok is érdekelnek. Szakasszisztenként jobb esélyeim vannak? Külföldön mennyiben másabb a keresettség, mint itthon?

2021. jún. 9. 00:18
A kérdező szavazást indított:
Fogászati asszisztens (csak)
Perioperatív asszisztens (csak)
Klinikai fogászati higiénikus (fogászati után)
Aneszteziológus/műtéti szakasszisztens (perioperatív után)
Bármi más, leírom a segítő ötletem
3 szavazat
 1/1 anonim válasza:
Szia! Én a fogászati asszisztensiről tudok véleményt mondani.Viszonylag könnyű elhelyezkedni. Belvárosi magánrendelőben keresek havi 220ezret. Dentálhigénikusként majd 240 körül lesz a fizetésem. Én egy nyugis tempójú orvos mellett dolgozom így nem szakadok meg nap végére,de egy pörgősebb doki mellett már nem olyan könnyű ez a munka.
2021. jún. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!