Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szolnoki szakképzési centrumnà...

Szolnoki szakképzési centrumnàl ha kitoltottem jelentkezési lapot akkor még vissza lehet lépni következmények nélkül?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem vagyonőr képzésre ingyen, de mégsem akarom vállalni mert olyan helyen lesz ahová problémás nekem bejárni. Ezt eddig nem mondták hogy a képzés helyszíne nem a Szolnoki szakképzési centrum. Tanfolyam tájékoztató voltam jelentkezési lap ki lett töltve ma jött az email hogy hétfőn beiratkozas most vettem észre. Innen még vissza lehet lépni. Mert ez államilag támogatott képzés és azt mondták aki nem végzi el vissza kell fizetni, de itt még én nem vagyok beiratkozva szóval akkor még vissza léphetek következmények nélkül?? Ugye? Nem tudom oda bejárni ezt nem mondták.

2021. jún. 11. 15:04
 1/1 A kérdező kommentje:
Senki nem tudja?
2021. jún. 11. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!