Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Miért nem lehet a vagyonőr...

Miért nem lehet a vagyonőr tanfolyamot emberi időpontra tenni? És csodálkoznak senki nem jelentkezik?

Figyelt kérdés
Ma hívott a koma hogy még nem indul, mondtam neki engem már nem érdekel be se tudok járni késő délutánra akarják tenni mert van aki dolgozik. Én meg vidéki vagyok. Ő szerinte aki dolgozik minek menne ilyen képzésre? Ha valaki 8-4 ig dolgozik az azért nem megy. Aki több műszakban az azért. Ilyen képzésre csak az tud menni aki nem dolgozik. És csodálkoznak hogy nincs jelentkező? Mondjuk tegyék emberi időpontra a képzést.

2021. jún. 16. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert tesznek az emberre azért. Nemhogy örülnének, hogy van aki még tanulni akar ebben az elcs....tt OKJ-ban.
2021. jún. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pontosan.
2021. jún. 18. 18:31
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Leszarják sajnos. Én esti képzésen tanultam(más szakmát, de megvan a vagyonőri is), és ott is lehetetlen időpontban kellett járni, nekem az alatt az idő alatt munkám sem volt(főleg, hogy messziről jártam be), szóval két év ki is esett. Úgy vannak vele, hogy ha tanulni akarsz, akkor oldd meg. Nekem még mondjuk könnyebb is volt, fiatal vagyok, nincs gyerek, nincs férj, de egy családos embernél már tényleg nehezebb ez a dolog.
2021. jún. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!