Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szerintetek mennyire baromság...

Szerintetek mennyire baromság egyszerre 2 OKJ-s tanfolyamot is elvégezni?

Figyelt kérdés
Jelenleg fogászati asszisztensnek tanulok, de igazából már elég régóta agyalok a gyógyszertári asszisztensin is. Most lett rá lehetőségem, hogy a gyógyszertárit is elkezdjem a fogászat mellett, de a párom szerint hülyeség, mert a kettő független egymástól, és nem lépek előre egyikben a másik által. Én viszont úgy gondolom, hogy soha nem árt, ha az embernek több lábon áll, és engem alapvetően jobban érdekel a gyógyszerészet, viszont logikai és praktikussági okokból döntöttem először a fogászat mellett. Mit gondoltok, ti belevágnátok a másodikba?

2021. júl. 24. 14:00
A kérdező szavazást indított:
Igen, megéri megcsinálni mindkettőt!
Nem érdemes elkezdeni a másodikat, csak idő- és energiapazarlás.
13 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Neked van igazad. Sosem tudhatod, hogy melyikre lesz szükséged vagy melyikkel tudsz elhelyezkedni.

Tanulni sosem hülyeség.

2021. júl. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Így van!


Tanulni sosem hülyeség.

2021. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom nem milliós tétel a második sem, ha időben és pénzben belefér, kedved is van hozzá, akkor hajrá.
2021. júl. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazad van, én is két sulit csináltam egyszerre. Egyik a főàllàsom, másik a másodàllàsom. Megérte!
2021. aug. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!