Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mennyire jó a Tacit gyorsítósá...

Mennyire jó a Tacit gyorsítósáv tréning ?

Figyelt kérdés

Valaki aki részt vett Görög Ádám Gyorsítósáv előadásain megtudná osztani a véleményét velem ?


Én 1-2 forrás alapján és a tréning weboldala alapján úgy tudom hogy online webáruház fejlesztés és annak marketingelésével illetve üzemeltetéséről szól az egész anyag. Leginkább úgy hogy a Kínából az alibabából megrendelt termékeket árulják többszörös áron. (Persze mindenki ezt csinálja hiszen ott gyártanak végül is majdnem mindent). Illetve marketing terén pedig fizetett Facebook/Google hírdetésekkel próbálnak vevőket találni.


Kérdésem az hogy ebben tényleg ennyire nagy potenciál van mint amennyire ő ezt beállítja ? Ahogy látom ez már neki a 12. előadása lesz. Nem telített a piac már így is ? Az emberek nem Aliexpressről rendelnek már így is mindent direktben ha éppen nem sűrgős ?


Van esetleg valaki aki jelentősebb sikereket tudott elérni ennek az anyagnak felhasználásával ? Mennyire éri meg egy ilyenbe belevágni ? Ti láttok benne fantáziát ?



2021. szept. 24. 19:12
A kérdező szavazást indított:
Ajánlom
Nem ajánlom
Is-is/egyik se, szürke zóna
8 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Eleve vállalkozni nem azt jelenti, hogy majd Béla elmondja neked, mit kell csináljál.
2021. szept. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Azt nem értem, hogy ha neki ez ennyire bevált, akkor miért tölt időt, energiát, súlyos pénzeket arra, hogy ezt szájba rágja esélyteleneknek? Mert ő nem abból él, hogy ezt csinálja, hanem abból él, hogy neked eladja, hogy csináld ezt! Nagy különbség! Kb. mint Szabó Péter, aki abból él, hogy bedumálja neked, hogy mert nagyot álmodni, ő nem teszi, nem tesz le semmit az asztalra a jó marketingen túl (abban tényleg erős a csapata, mintapélda), de tényleges szaktudása, lófütty, semmi sincs. Nekem ebből a szempontból a legtöbb oktató magyar ""szakember"" egyforma. Sok duma, semmi eredmény.
2021. szept. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezért is kérdezem mert manapság már mindenki trainingeztet és lifecoachingolást végez úgy hogy elötte nem ért el igazi eredményeket hanem igazából maga a hallgatókból és folyamatos fogyasztói közönségből gazdagodott meg. Például Szabó Péter is ezt az amerikai modelt másolta le Magyarországon. Nem mondom hogy az anyagai előadásai nem jók vagy hasznosak. Mert mielött megjelent én is olvastam sok Brain Tracyt ( akinek mondjuk ugyan úgy nem tudom a múltját :D ), és amit tanított az nagyon hasznosnak találtam. És hát sajnos manapság egyre több ilyen hazugságra épülnek ezek a dolgok.
2021. szept. 25. 08:59
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Brian Tracy legalább letett egy üzleti MBA-t az asztalra és 20 év üzleti tapasztalatot, mielőtt a sikerről kezdett beszélni. Péter max. lefordította a szövegeit és egy alacsony szókincsű kivonatot csinált belőle, azzal haknizik. Én is ismerem Brian Tracy anyagait eredetiben, gyalázatos és alacsony szintű másolata ez, semmi más.
2021. szept. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!