Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ezzel kik tudnának foglalkozni...

Ezzel kik tudnának foglalkozni? (autó alkatrész)

Figyelt kérdés

Tudom, nem pont ebbe a kategóriába kellett volna rakni, de magában az "autó" kategóriában iszonyat bumburnyákok vannak, tuti senki nem tudott volna segíteni... Szóval már évek óta nem hagy nyugodni ez a helyzet, én is megpróbáltam magamtól csinálgatni, de feladtam, valami igazi szakértő kellene.


Van egy Opel Astra, gyári Infinity hangrendszerrel, és egy gyártási hibája van, hogy ha jön a basszus a zenében, akkor felhangosodik, de fülsüketítő szintre, és ha éneklés jön mondjuk akkor visszahalkul. Sokan panaszkodtak erre fórumokon, akinek sikerült megcsinálni annak garanciába csináltak valamit, ők se tudják mit, külföldi emberek és már évek óta inaktívok a fórumon. Felkerestem a magyar opelt, külföldi opelt, több opel márkaszervizt, senki nem hallott erről, és nem is tudja mi lehet az oka. Elvittem már több műszerészhez az erősítőt, de a can-bus miatt nem nagyon tudtak mit kezdeni vele. Milyen szakterület ez? Villamosmérnök? Informatikus? Van az erősítőn egy UTP port, gondolom az a szervíz port mert oda nincs semmi dugva alapból, de elképzelni nem tudom milyen program kellhet hozzá, és hogy ott mit is kellene pontosan csinálni...


Voltak akik szerint hardveres a gond, volt akik szerint szoftveres, volt aki szerint lehet nem is biztos az erősítő okozza... Vettem egy másik, ugyan ehhez az autóhoz való de más sorozatszámú erősítőt, azzal is ugyan ezt produkálja. És maga az Infinity sem tud segíteni, abban sem vagyok biztos hogy nem-e csak a nevet adták el és valami xy cég gyártotta ezt a cuccot.



2021. nov. 3. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Használati útmutatót és típust nem nagyon említettél, pedig úgy lehet ingyen meglenne a megfejtés.
2021. nov. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mert semmi sincs ráírva sehova. [link] Ennyi az össz felirat, de hiába keresel rá a neten semmi nem fog kijönni :D
2021. nov. 4. 09:16
 3/3 A kérdező kommentje:
[link] csak egy példa, hogy másoknak is van ilyen gondjuk (átfordítottam angolra), és hogy nekik erősítő cserével lett megoldva, de gondolom gyári garancia alatt... :/
2021. nov. 4. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!