Diploma után technikum?

Figyelt kérdés
2 évem van még hátra a diplomaszerzésig, de már most látom, hogy az általam érdekesnek tartott szakmából szinte semmit nem oktatnak. Ezért arra gondoltam, hogy elvégzem a diplomát (IT) és utána elvégeznék egy infokommunikációs hálózatépítő tanfolyamot is. Viszont ahogy nézem ez csak technikum keretében szerezhető meg, legalábbis mifelénk. Ilyenkor hogy van ez? Jelentkezhetek rá úgy, hogy már van diplomám és felnőtt vagyok? Tízenévesekkel fogok egy tanfolyamra járni?

2021. nov. 12. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Naív vagy ha azt hiszed, hogy technikumon nem a ciscot tolnák le mégegyszer a torkodon.
2021. nov. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért, azt tolnák le újra? Én azt hittem lesz ott konkrét szerelési gyakorlat meg minden. Egyetemen például semmit nem oktattak az erősítőkről, pedig a coaxiális távközlés azon alapul... Fingom nincsen hogyan lehet jelszintet mérni, állítani, mekkorának kell lennie, semmi, pedig ez egy hálózatépítőnek alap tudás.
2021. nov. 12. 18:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkezhetek rá úgy, hogy már van diplomám és felnőtt vagyok?

Igen.

Tízenévesekkel fogok egy tanfolyamra járni?

Igen. És úgy is fognak bánni veled, mintha tizenéves lennél.

2021. nov. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez elszomorító. Felnőttképzés keretében nem is lehet letenni ezt a szakmát külön?
2021. nov. 12. 20:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Voltam felnottkepzesen, nem diploma utan, hanem passzivaltatas miatt. Elpazarolt ido volt, kozepiskolai konyvekbol tanultunk.
2021. nov. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aki privátban fél millióért diplomát akar osztani nekem az SZÉGYELLJE MAGÁT!!!
2021. nov. 13. 20:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van esti tagozat, akkor ott már felnőttként kezelnek, és korodbeliekkel fogsz együtt járni, bár ez heti 2 alkalom, ami meg főleg a gyakorlat szempontjából rosszabb.
2021. dec. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!