Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Valaki segítene nekem tanfolya...

Valaki segítene nekem tanfolyamot választani? (informatika téma)

Figyelt kérdés

Sajnos fiatalon gyenge és beteg lettem, emiatt nem találok munkát. Mivel most kérhetek ajándékot karácsonyra, ezért informatikai tanfolyamra gondoltam, mert az ülőmunka és nem is halnék belőle éhen. (persze egy diplomással sose versenyezhetnék)


Amik fontosak:


♣ Lehetőleg rövid, pár hónapos képzés legyen és ne legyen brutál a matek. Ha ilyet szeretnék, akkor egyetemre mennék, de több évet nem hagyhatok ki a munkaerőpiacon a pénz miatt, utóbbihoz meg nincs érzékem magasabb szinten. Persze tudom, vannak emberek, akik egyetem mellett tudnak dolgozni, maximális RESPEKT, de én erre nem lennék képes.


♣ Normális VÉGZETTSÉGET adjon, amivel munkát találok, hiszen azért szeretnék tanulni. Valami kis oklevéllel szerintem semmilyen munkát nem kapnék. Jó minőségű oktatást, végzettséggel szeretnék.


Ezek a legfontosabbak, amiknek szeretném, ha megfelelne a kurzus.


Pár további dolog, ami jól jönne, de kevésbé fontos, mint a fentiek:


♣ Örülnék, ha offline lenne a kurzus. Szeretek emberek között lenni, a tanártól kérdezni, ha valamit nem értek. Nekem ez sokat segít.


♣ Ha lenne valami állami támogatással, az szuper lenne! Ha nem, akkor marad a részletfizetés, de ha lenne, nagyon boldog lennék. 25 év alatti rokkant, leszázalékolt ember vagyok.


♣ És tényleg a végső, de sokat segítene, ha lenne nappal oktatás, nem csak este. Este én már nem közlekedek, főleg Pest megyében, egyedül.



Amiket eddig néztem: szoftverfejlesztő, UX/UI webdesigner, backend és frontend programozó.


A lehúzós bootcampeket, mint a "valamilyenszínű róka" és társai, kerülni szeretném.


A legeslegfontosabb, hogy el tudjak vele helyezkedni a munkaerőpiacon. Nem akarok gyors milliomossá válni, tudom, hogy ehhez nincsenek meg a képességeim. Tényleg csak el szeretnék helyezkedni, ez minden.


Köszönöm, ha valaki segít! Ez most ténleg nagy segítség lenne, mert eléggé elvesztem.



2021. dec. 4. 20:34
 1/1 A kérdező kommentje:

*tényleg


Nem gondoltam volna, hogy az utolsó mondatot elrontom, pedig átnéztem a szöveget. :D

2021. dec. 4. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!