Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Manapság mi kell ahoz hogy...

Manapság mi kell ahoz hogy légiutas kisérő légy? És mennyit keres?

Figyelt kérdés
Sziasztok aki tobbet tudna rola vagy esetleg ebben a szakban dolgozik mesélne nekem rola?

2021. dec. 14. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
2021. dec. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesom a wizzairnel van. Nem vették fel egyetemre, elkezdett egy okjt, és azt mondta idén újra próbálkozik. majd szembe jött a lehetőség facebookon hogy legyen ő is legiutas kísérő. Elment egy nyílt napra. Elment, elment az interjúra is és felvettek a tanfolyamra. Majd azt elvegezte és kezdhetett dolgozni.


O amugy 173 centi, tehát magassagban jó, szép is, jó alakja van, angolbol volt B2 nyelvvizsgaja de nem kértek, elég ha tudsz angolul. Nem volt piercingje se tetkoja, tudott úszni, és szerette az embereket. Május vége óta repül, azt mondta sose próbálja meg újra az egyetemet annyira megszerette. Végül az okjt befejezte hogy legyen egy szakmája de szerintem ezt fogja csinálni élete végéig.


Nekem is meglennenek az adottsagaim, de sajnos nincs türelmem némelyik emberhez és borzasztó rosszul viselem a jetlaget így ez nálam kilove, de szerintem nagyon izgalmas munka lehet, nem egy mindennapi, de ezt nem lehet nyugdíjas korodig csinálni, mert az emberi szervezetet borzasztoan leterheli

2022. júl. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!