Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Érdemes online marketing...

Érdemes online marketing képzést végezni vagy diploma nélkül nem ér semmit?

Figyelt kérdés

Van olyan online képzés ami releváns szakmai tudást ad és tudnék vállalkozni?

A téma érdekel már sokat olvasgattam,viszont nem tudom,hogy egy sima online képzéssel tudnék e vállalkozni mert nem saját célra szeretném használni.



2022. jan. 6. 06:54
 1/3 anonim ***** válasza:

En anno videokat neztem es konyveket olvasgattam a temaban.

Videokbol tanultam meg vagni,photoshoppolni es egyeb szerkeszto programokat hasznalni. Utana kerestem cegeket,ahol kezdokent nyilvan ar alatt ajanlottam bizonyos szolgaltasokat (pl.: termek fotok keszitese online feluletekre,szorolapok szerkesztese..stb). Senkit nem erdekelt,hogy van-e diplomam vagy barmilyen papirom. Referanciara voltak kivancsiak csak,ertheto modon. Utana elkezdtem az egyetemet,de nem marketing szakon,hanem penzugyen es ott felvettem 2 szabadon valaszthato targyat,ami marketinggel kapcsolatos es semmi hasznosat nem tanitott szamomra a konyvek,videok,cikkek utan.


Igazabol,ha eleg kreativ vagy es elhivatott,amihez tarsul egy megnyero,hatarozott stilus,akkor sikeres lehetsz papir nelkul is.

2022. jan. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan nagy a túlképzés marketingesekből, hogy diploma nélkül senki nem fog komolyan venni. Esetleg nézd meg, van-e kereskedelmi FOSZK, azzal még el tudsz evickélni ha ügyes vagy. Magát a szakmát amúgy simán megtanulod Udemyről, YouTube-ról, csak valami papír mégiscsak kéne.


Nézd meg ezt: [link]

2022. jan. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól is függ, hogy milyen téma érdekel. Nem értek egyet az előttem szólókkal. Először is, szép is lenne, ha olyannyira nem fejlődne a szakma, hogy meg lehessen tanulni könyvekből. Az alapokat talán, de azokat már szerintem a suliban megtanultad.

Ha jó szakember akarsz lenni, akkor érdemes olyanoktól tanulnod, akik aktívan használják a tudásukat, és maguk is folyamatosan fejlődnek az adott területen.

Én a Webbyskillt tudom ajánlani, ott nagyon jó szakemberek az oktatók.

Ha teheted, akkor menj el mellette gyakornoknak egy ügynökséghez például, mert az ott szerzett tapasztalat, és a valódi tudás többet ér, mint egy diploma.

2022. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!