Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » 43 éves férfiként szerzek...

43 éves férfiként szerzek jogsit, készüljek meglepett arcokra autósiskolában?

Figyelt kérdés
Vagy teljesen megszokott, fel sem fogok tűnni?

2022. jan. 23. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Én egy 70 év körüli mamival vizsgáztam. Szerintem semmi extra nincs a korodban. Akármiért is csinálhatsz 40es éveidben B kategóriás jogsit.
2022. jan. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Csak akkor számíthatsz meglepett arcokra, ha nagyon nagyon béna leszel. Nyugi.
2022. jan. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
91%
Az iskola vezetője, és az oktatók nem szólnak semmit. Ők ha elhivatottak, akkor hivatásuknak érzik hogy mindenkinek átadják a tudásukat. Az meg hogy a csoporttársak (akik a gyerekeid lehetnének) mit szólnak a hátad mögött, azzal ne törődj! A te korosztályod az aki elsőként megy át a Kresz vizsgán. És ha elfogasod az oktatód tanácsát, és veszel pótórát a vezetésből, akkor az a vizsga is sikerülhet elsőre. (Mondjuk vannak olyan megyék ahol a vizsgabiztosok külön világ sajnos.) Nos, vágjál bele nyugodtan! (Mondom ezt mint volt oktató.)
2022. jan. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Nincs ezzel semmi gond. Van, akinek hosszú ideig egyszerűen nincs szüksége autóra (pl. belvárosban lakik), vagy ismerek olyat is, aki sokáig motorozott, aztán negyvenesként lett csak autója, akkor szerezte meg rá a jogsit.
2022. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Én most csinálom a jogsit (26 éves nőként), és el sem hinnéd, mennyi 40-50 év körüli férfival és nővel találkoztam az autósuliban. Mindig látok idősebb tanulóvezetőket is az úton, nem csak 17 évesek. Szóval nyugi, senki sem szól egy árva szót se. :)



Én is féltem egyébként bemenni a suliba, mert újrakezdő vagyok, sajnos előzőleg nem sikerült befejeznem a tanfolyamot. Azt hittem, megszólnak és kinevetnek ezért, de semmi ilyesmiről nincs szó.

2022. jan. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

Ez legyen a legkisebb problémád.

Ha te nem csinálsz belőle ügyet, akkor biztos másnak sem fog eszébe jutni.

2022. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!