Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » 48 éves fejjel teljesen...

48 éves fejjel teljesen kezdőként szeretnék belevágni programozás tanulásába. Milyen módon kezdjek hozzá, hogy viszonylag hamar visszaköszönjön valamilyen tudás és legyen némi sikerélményem, hogy ni, ezt a kis programot már én csináltam?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 7. 20:54
 1/2 A kérdező kommentje:
30 éve középiskolában Basic nyelven csináltunk apró programocskákat, ennyi előzetes tapasztalatom van, semmi más.
2022. ápr. 7. 20:55
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát 30 év után azért valószínűleg kell egy jó nagy frissülés, mert már nagyon más a programozás.

Ha van célod akkor érdemes azt tudnunk ahhoz, hogy konkrét tudjunk neked ajánlani azaz mi az amit szívesen csinálnál.


Ha csak kipróbálnád akkor érdemes Python nyelvet használni, mert szerintem nagyon könnyen tanulható és vannak projektek amiket neten lehet találni, kisebbek, nagyobbak, amihez épp kedved van.

2022. ápr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!