Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » OKJ-s képzések IT területeken...

OKJ-s képzések IT területeken megéri?

Figyelt kérdés

Érettségi után kihagyok egy évet és munka mellett lehet nem ártana valamilyen tanfolyamot csinálni. Ha valakinek van tapasztalata unblock OKJ-s képzésekkel az leírná?


Meg nézegettem az árakata és vannak olyanok, amik elkérhetnek 1 milliót is. Oké, hogy munka mellett fizethetném, de ez már lehet egy egyetemi félév. Megéri?



2022. ápr. 30. 16:40
 1/4 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
84%

Már nincs OKJ.

- Egyetemhez képest nem éri meg. 1 OKJ kb az első félév az egyetemeken, és az első félév ingyen van. Szóval gyorsabban és olcsóbban megkaphatod a tudást.


- Ha mondjuk otthon tanulnád a kódolást helyette, akkor az OKJ jobban megéri.


- Ha munkahelyen tanulnád helyette a programozást akkor az OKJ nem éri meg.

2022. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Ezek közül tudsz választani IT területen, ha szakképzésbe mész:

[link]


Összes képzés:

[link]


Felnőttként ezek általában minimum 2 évesek és kettőt elvégezhetsz ingyen, 25 éves korodig nappalin vagy estin, 25 éves kor felett csak estin.

2022. ápr. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Ha felsőfokú szakképzést végzel, azt beszámítják egyetemi kreditekbe. Szakmajegyzékben végzett képzést nem.

Egyébként fizetni semmiképpen sem éri meg, mert piacképes tudásod nem attól lesz, hogy fizetsz érte vagy sem, hanem hogy mennyit foglalkozol vele önszorgalomból.

2022. máj. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nwm éri meg. Szoftverfejlesztő Okj képzésen vagyok, ha teheted egyetem vagy bootcamp, vagy ha sok a motivációd tanulj magadtól.
2022. máj. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!