Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Felnőttként zongorázni tanulni?

Felnőttként zongorázni tanulni?

Figyelt kérdés

Mindig is szerettem volna megtanulni zongorázni, de gyermekként ezt nem engedhettük meg magunknak. Most viszont már lenne rá keret, és azon gondolkodtam, hogy ha nem is most, de a közeljövőben szeretnék elkezdeni zongorázni tanulni. Tudom, hogy nem egy-két évbe fog telni, míg elérem azt a szintet, amiről mindig is álmodoztam, és hogy rengeteg gyerekhez képest gyengébben fog menni, de annyira gyönyörű.

Tehát: budapesten hol lenne érdemes zongorázni tanulni? Van felnőtteknek is olyan zeneiskola, mint a kisgyerekeknek? Vagy felnőttek magántanároktól tanulnak?



2022. máj. 3. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Elvileg van valami app (egy csomószor láttam a reklámját), amivel 0-ról el lehet szép eredményeket érni. Nem tudom, hogy pontosan hogyan működik, de annak érdemes lenne utánanézned.
2022. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A zeneiskolákba felnőttként is be lehet iratkozni (kicsit több tandíjjal, mint egy gyereknek), de így is jobban megéri, mint egy magántanár. Igazából a te döntésed, hogy a mit választasz, a telefonos appokat viszont semmiképp nem ajánlom.
2022. máj. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!