Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szerintetek jó dolog targoncázni?

Szerintetek jó dolog targoncázni?

Figyelt kérdés
Szeretném lerakni a targoncás jogosítványt, de kissé bizonytalan vagyok ezmiatt, mivel nem kis összeg lerakni, és tartok tőle hogy megbánom. Akik ebben dolgoznak/dolgoztak szívesen meghallgatom a vélmenyüket, hogy jobb-e targoncázni, mint mondjuk a gyártósorok szerelni. Mindenképpen szeretnék tanulni egy szakmát majd a késöbbiekben.

2022. máj. 24. 12:48
 1/5 Fárasztó96 ***** válasza:
56%
Nekem csak a jogsi van meg (sajnos nem alkalmaznak sehol), de én imádtam a gyakorlati részét. Gyártósori szerelö voltam, ott birni kell a monoton álló/ülö munkát, hogy csak egy munkát végzel mindig (ahol voltam, ott két óránként volt gép váltás, hogy mindenki minden gépen legyen). Te döntésed melyiket szeretnéd. (ha engem kérdel, akkor a targoncást végezd el, kicsit ugyan felelősségteljesebb, de jobb munka)
2022. máj. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Én élveztem, de én mindent szeretek vezetni. Még most is szívesen visszaülök az íróasztal mellől a targoncába, ha kevés az ember odakint.

Viszont nem való mindenkinek! Fejben nagyon ott kell lenni. Veszélyes munka, ha hülyéskedsz, nem figyelsz, nem tartod be az előírásokat, könnyű akár ölni is vele (sajnos súlyos sérüléssel járó balesetet az elmúlt 12 évben többet is volt szerencsém testközelből látni).

2022. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ó én imádok, de tényleg nem való mindenkinek, a kettes válaszoló minden szavával egyetértek.


Különben kevésbé monoton, találsz benne kihívást, lehet benne fejlődni, de tényleg nem való figyelmetlen vagy meggondolatlan embernek.

2022. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
93%
Művezetőként munka nélküli éjszakákon rendet raktam a raktárban, hogy jobban teljen az idő. Szerettem pakolni a teli raklapokat .
2022. máj. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Imádom a járműveket, és imádok vezetni is. Autót is napi szinten vezetek. Én is gondolkodom az elvégzésén, sok településre keresnek most targist, elég jó fizuval hirdetnek. Már csak ezért IS vonz.
2022. máj. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!