Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ez mit jelent? Létezik egy...

Ez mit jelent? Létezik egy ingyenesen elérhető gitároktató tanfolyam, amit ebből a pénzből készítettek? Ez hol van? Youtube-ra felrakták?

Figyelt kérdés
[link]

2022. júl. 1. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt biztosan jelenti, hogy a szövegértés eléggé döcögősen megy neked.

A húros hangszer nem egyenértékű a gitárral...

2022. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A gitár egy példa volt, neked nem megy a jóindulat és a szövegértés pláne.
2022. júl. 2. 00:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy tetted fel a kérdést, hogy létezik-e GITÁRoktató tanfolyam.

Szerintem addig nem ártana az észt osztanod, amíg a szavak jelentésével nem vagy tisztában...

2022. júl. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem a szövegértés az elsődleges probléma. Politizálni kellene, de inkább most "ugorgyunk"...


Az van, hogy egy uniós buliról így tudták lelopni a lét. Nincsen semmiféle ingyenes meg húros oktatás. A világ összes gitáros fórumán szétröhögték magukat már ezen a baromságon. Rossz hír, hogy a tudás, akár hangszer is, pénzbe kerül. Pedig milyen szép álom, akár igaz is lehetne.

2022. júl. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 őt a gitár része érdekli, ülj le, egyes.
2022. júl. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként ja, van szövegértésgond, az első két szó a zrt neve, rákeresel, és megtalálod, ahogy én is megtaláltam. Erősen kamuszagú, a maximum, amit kihozhatsz belőle, hogy feliratkozol a bétára, ami egy hírlevél. Azért az sokat elmond, hogy a megvalósulás helyszíne Felcsút Fő u. akárhány.
2022. júl. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!