Codecool tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Gondolkozom a programozó képzésen és a codecool tanfolyamait nézegetem. Van valakinek tapasztalata a suliról illetve a programozásról?

2022. júl. 3. 17:54
 1/4 anonim válasza:
Google: "codecool site:gyakorikerdesek.hu"
2022. júl. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget, viszonylag friss információkra lenne szükségem.
2022. júl. 3. 19:49
 3/4 anonim válasza:

Nem tudom mik az elvárásaid, de eddig az a tapasztalat, hogy arra építenek, hogy nem ők tanítják meg a dolgokat, hanem csak anyagot és gyakorló feladatokat biztosítanak hozzá. (És azok se mindig hibátlanok/érthetőek)

Persze segítséget kb bármikor kérhetsz a mentoroktól.


Tehát ha nem szeretsz 0-ról megtanulni valami abszolúzt újjat egy hét alatt akkor nem ajánlom. Illetve ha nincs semmifél előképzettséged (értsd ezt úgy, hogy még életedben nem programoztál) akkor elég jó eséllyel ki fogsz esni / fel fogod adni az elején. Elég feszített a tempó.


Mi 14-en indultunk aztán már csak 6-an mentünk át a következő modulra.

A 8-ból egy kivételével mindeki magától hagyta abba.

A nagyrészük még egyáltalán nem programozott ezelőtt.

Úgyhogy azt az állítását a Codecoolnak hogy a képzés nem igényel semmiféle előképzettséget ERŐS FENTARTÁSOKKAL kell kezelni.

Meg lehet csinálni de akkor minden időd és energiád bele kell fektetned.


Így is napi minimum 8 órákat ülünk a gép előtt és mást sem csinálunk mint kódolunk/research-ölünk zxD


Én is küszködök, szerencsére király társaságba kerültem, ahol mindenki igyekszik segíteni a másiknak, hogy mi 6-an legalább már végignyomjuk.

2022. aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én óránként 10k ért megtanítalak.
2023. ápr. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!