Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » MBA vagy Ellátási Lánc menedzs...

MBA vagy Ellátási Lánc menedzsment?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Jelenleg műszaki mrnedzsernek tanulok, a szakot jónak tartottam olyan szempontból, hogy mindenbe beleláttam és el tudtam dönteni, hogx a gazdasági irány lesz a jövőben a nekem való


Jelenleg ellatási lanc menedzsmentben dolgozom gyakornokként, viszont nem itt képzelem el a jövőmet nagyon hosszú távon. Esetleg pár évig.



Kérdés: melyik mac diploma érné meg jobban? Egy ellatási lánc menedzsment és ezzel dolgozni még msc mellett illetve pár évet, vagy hagyni a fenébe az egészet és elvégezni egy generalistább MBA t ami kúlcs lehet egyéb irányokba is, az SCM ben meg mivel van tapasztalatom az úgyis mérvadobb mint a diploma neve?



Mindenféle eszmefuttatás érdekel, akár más gazdasági diplomákról alkotott velemény is


Köszi a válaszokat, veleményeket ,tanácsokat



2022. júl. 17. 14:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!