Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Corvinus érettségi felkeszito...

Corvinus érettségi felkeszito megeri?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem rá, mert oda szeretnék menni egyetemre (most vagyok végzős) minden szombaton van 9 és 13 óra között. Itt lakok Pest mellett, szóval nincs messze. Matekbol és toribol tartanak felkeszitot. Megeri szerintetek? Ha oda járok akkot nagyobb eséllyel jutok be?

#Corvinus #Érettségi felkeszito
2022. szept. 24. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Matekból néha nagyon nincsenek tisztában a követelményekkel, de nem is érdekli őket igazán.


Az érettségi előtti matekos gyorstalpalóba belenéztem, sokan nagyon ügyesen magyaráztak, néhányan meg nem.


Az biztos, hogy nem lesz nagyobb esélyed vele bejutni, mintha bármelyik másik felkészítőre járnál.

2022. szept. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!