Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Jártatok már úgy felnőttképzés...

Jártatok már úgy felnőttképzéssel, hogy minden feladatot a lehető legjobb tudásotok és lehetőségeitek szerint végrehajtottatok, de mégsem lett a végén belőle bizonyítvány, mert a vizsgamunkát nem fogadták el, még pótolva sem?

Figyelt kérdés

Tanfolyamdíj minden költsége magánszemélyként rendezve lett időben.

Technikai eszközöket a feladatok végrehajtására nem biztosította tanfolyam, és egyéb költségeket sem térített.


Lehet egyáltalán bárhol is érdemben reklamálni vagy totál felesleges...



2022. okt. 11. 19:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Kellene tudni, hogy miért nem fogadták el; ha szart csináltál, nyilván nem kötelesek jóra értékelni.


Nekem olyan ismerősöm volt, akinek a gyakorlati vizsgáját értékelték igazságtalanul; ott is az volt, hogy kb. semmit (de szószerint semmit) nem biztosított az iskola, a saját gyakorlati vizsgájukra minden eszközt maguknak kellett vinniük. A vizsgán csoportmunka volt, (pedig egyéninek kellett volna lennie), és a csoport 4-est kapott, így az ismerősöm is, aki mindent tökéletesen megcsinált, és az is, aki a csoporton belül azt sem tudta, hogy merre van az előre, és amúgy megbukott volna.

2022. okt. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nálunk egyéni van, de nem világos ez a hatalmas kritika egy "szakmunkás" vizsgára (fotós), mégcsak nem is mestervizsga vagy ilyesmi! Az elején a tanfolyamszervező még anynit monott, hogy egy "telefon" is elég lesz, most meg versenyezzek milliós sorozatlövő teleszkópos űrtávcsövek képeivel? Normálisak ezek?


Mellesleg hasonlóakat csináltak sokan mások is.

Ezeknek a megítélése aztán baromira szubjektív, kinek ez tetszik, kinek meg az...

2022. okt. 11. 21:19
 3/17 A kérdező kommentje:

380-ba van a képzés 110-be a "felszerelés" amit emiatt megvettem...

Aztán megy a szívózás, közbe mindkét "mester" munkanélküli.


A tanfolyamszervező meg hárít...

Vizsga még csak lesz, hónap végén de szerintem pár pofon is ki lesz osztva, ha így haladnak a dolgok...

2022. okt. 11. 21:23
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Nyugodtan meglebegtetheted nekik, hogy ha nem fogsz papírt kapni a végzettségről, akkor a TV-ben fogják magukat viszontlátni. Rögtön jó lesz minden.
2022. okt. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Milyen szakma, és mi volt az indok, miért nem fogadtàk el? Mi az hegesztés, lakatolàs?
2022. okt. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Fotós indok még nincs, majd hónap végén lesz a vizsga, de az elővizsgán már közölték miket kell pótolnom, pótoltam, le se szrják, ha hajtom őket telefonon messengeren emailbe, akkor nemjó csináljam újra valódi indoklás nincs, a szempontok is csak ködösen megfogalmazva amiknek ugyanakkor megfelel az anyag.

Egyszerűen nincs megfogalmazva mitől lenne jó amit csinálok!

A másik amin még röhögni szoktam, hogy azt írja a "mester", küljek neki 5 képet az adott téámakörben ami szerintem jó kép.


Küldök neki ötöt


Á az úgy nem jó


Küldök neki még ötöt


Az se jó ezért meg azért!


Bszki mondom csináltam 400 képet, akkor melyik lenne jó átnézné?


- Nem neki csak 5 kép kell ami szerintem megfelelő!



- Oké! Küldjem el 80 emailben ötösével az összeset? Vagy akkor vizsgáztasam el magam már vagy mit csináljak? Melyiket tegyem a portfóliómba?



- Most mennie kell, mert úton van, majd jelentkezik!


Eltelik három nap egy hét, ha nem írok rá kb semmi nem történik...


Szerinted?

Már másodszor játszottam el...

Ez csak az egyik "mester", a másik mintha meghalt volna, se emailre se messegngerre nem reagál...

2022. okt. 13. 13:24
 7/17 A kérdező kommentje:

Amúgy 987 kép lett összesen az adott "sport" témában amiből 400 lett éles, és jó fényviszonyokkal elkapott.

- Melyik közüle az öt legjobb amin dinamikus mozgás van, és látható a játékosok küzdelme.

14 ilyen kép van.

Kiválasztok 5 öt, elküldöm.

- Nemjó...

Miért?

- Nem megfelelő a nézőpontja.

EMBER JEGYEM VAN A MECCSRE FIX HELYRE SZÓL!

- Megértelek...



Kb ilyen kommunikációk mennek...

2022. okt. 13. 13:38
 8/17 anonim ***** válasza:

Te jó ég. Akkor legalább azt írd már ki légy szíves, hogy melyik cég ez, nehogy oda menjen valamelyikünk véletlen tanulni.

Amúgy valami felettes nincsen, aki a "mesterek" felett áll? Esetleg szervező, aki a képzést szervezte, annak jelezni, hogy nem oké a dolog?

2022. okt. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
2007 van a cég nevében, meg az egyik magyarországi város nevének az eleje...
2022. okt. 15. 09:32
 10/17 A kérdező kommentje:

Ha mentek is oda esetleg, nem minden képzés ilyen, én mást is végeztem ott azokkal nem volt ennyi gond...


Itt már bánom, hogy csak úgy belevágtam és előtte nem kérdztem meg előttem végző csoportokból embereket, a tapasztalatokról.


Amúgy szerintem az "új rendszerben" méginkább ez a leszaromság fog dominálni, ledobják magkróla felelősséget mégjobban...


Szóval csak óvatosan! Nem kell elhinni a marketing igéreteket!

2022. okt. 15. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!