Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » 2 hónapos svéd masszázs...

2 hónapos svéd masszázs tanfolyam, mennyire komolyan vehető?

Figyelt kérdés

Gondolkozom rajta,hogy elvégzek egy masszázs tanfolyamot.

Egy 2 hónapos tanfolyam milyen szintű szakmai felkészítést, tudást tudd nyújtani?



2023. jan. 16. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Technikai tudást adnak ezek a képzések. A legtöbb masszőr tanfolyam ennél még rövidebb is. A képzésen megtanítanak egy módszert, amit utána neked kell kigyakorolnod.


Én ilyen rövid képzéseket végeztem és jelenleg csak ezekkel dolgozom. A képzések után rögtön el kell kezdeni ismerősökön ingyen gyakorolni. Ki kell fejlesztened egy saját "koreográfiát". Nyugodtan ki lehet hagyni fogásokat, illetve kitalálhatsz sajátot is utána. Sőt én szerintem több saját fogást használok, mint amit tanultunk. Szóval az egyéni munka nem elkerülhető ezekkel a képzésekkel.


A svéd mellé én még javaslom a lomi-lomi(polinéz) masszázst is, mert a svéd hiányossága, hogy csak a kézzel masszírozást tanítják meg. A polinéz technikával megtanulod az alkarod és a könyököd használatát is és sokkal hatékonyabb leszel és kevésbé fáradsz el. Amióta elkezdtem használni a polinéz technikát is, azóta nagyon hálásak az emberek és alig fáradok el.

2023. jan. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xp ali ***** válasza:
100%
Alapokat megtanítják. A többi rajtad is múlik.
2023. jan. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!