Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » 10 hónapos járőrképzés elvégzé...

10 hónapos járőrképzés elvégzése után kötelező munkába állni?

Figyelt kérdés
Illetve mennyit lehet hiányozni? Más bejelentett munka mellett el lehet végezni? (Itt ezt most úgy kérdezem, hogy a 10 hónap alatt kb. 12 hét az amit nekem dolgoznom kell a munkahelyemen,tehát a kérdés az lenne, hogy ennyi hiányzást tolerálnak-e?) Igazából én a szakmát szeretném "bezsebelni", nem feltétlen váltanék munkahelyet. És még egy kérdés, nem találtam pontos infót, bár gyanítom, hogy kötelező a B kategóriás jogosítvány, igaz? És ha a végén nem sikerül elvégezni, mindent vissza kell fizetni? (( Még pályaválasztás előtt sokat gondolkodtam rendészeti iskolán de más területre sodort az élet, azóta elvégeztem több okj-t illetve diplomát is szereztem, ez afféle tanulmányi-bakancslista nekem. ))

2023. febr. 11. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már a tanfolyamra is úgy mész, mjnt alkalmazott, így ahivy Te szeretnéd úgy nem lehet megcsinálni.
2023. febr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet valaki több helyen is bejelentve, mint alkalmazott, de akkor a rendőrségnél ez 100% kizárva?
2023. febr. 11. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:

"A sikeres felvételt követően a képzés első 2 hónapjában munkaviszonyban állsz"


Nyilván ez lesz a főállásod. Ha a rendőrség engedi, valamint a sok tanulni való mellet lesz időd másodállásra, bár kétlem, mivel hétfőtől péntekig az iskolapadban fogsz ülni.


Személyes megjegyzésem. Amikor én jelentkeztem a rendőrséghez, akkor annyi ember közül lehetett válogatni, hogy az ARSZKI a max pontosok kerültek be.

Ez megváltozott, és nem azért inditt a rendőrség ilyen gyorstalpalót, higy utána ne ebbe dolgozz.


Szerintem hagyd, mert ez nem szakma ez hivatás....


[link]

2023. febr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ebben abszolút igazad van :) köszi a választ!
2023. febr. 11. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!