Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Normális hogy ilyeneket...

Normális hogy ilyeneket mondogat a külön matek tanarom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 12.es végzős, járok külön matektanarhoz, és matekbol olyan 3-4 között vagyok (evvegi jegyem mind negyes volt) mégis elkezdtem járni szeptembertől külön tanarhoz az érettségi miatt. És folyamatosan olyanokat mondd h így biztos megbukik az érettségin meg ezt az ő 6.osztalyosai is tudjak és ezt 4.be tanultuk. Olyan gyomorgorcsom van allandoan ha ott vagyok, de igyis 2 hónap volt hogy találtam valakit ebben a városban (Sződliget) es minden motivációmat elvette és már azt hiszem hogy tényleg megfogok bukni...

2023. márc. 21. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott!
2023. márc. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Én se járnék hozzá, főleg, hogy fizetsz is.
2023. márc. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Milyen esetekben volt ez? Mert lehet tényleg alap dolgokról volt szó.

Emelt vagy középszintű érettségire készülsz?

Ha közepeset akarsz akkor ezt ő is tudja? Ha pedig emeltet akkor ott lehet fel akar készíteni arra, hogy fel kell kötnöd a nadrágod.


Azt is eltudom képzelni, hogy próbált volna kicsit motiválni csak fordítva sült el.


De az is lehet, hogy csak simán bunkó. Ha ennyire nincsen másik tanár akkor azonban szerintem meg kéne próbálnod beszélni vele. Mond el, hogy téged ez az egész zavar és így nem akarod folytatni. Meg is kérdezheted, hogy miért viselkedik így.

2023. márc. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Közép. Tudja persze. A koordinata és a tergeometriaval vannak általában gondjaim, sokszor vqn hogy nem tudom melyik képlet kene és közli hogy ezt 7.ben tanultuk ahelyett hogy elmondana, mert ha 1x elmondja akkor már bejelolom a függvénytablaban és megvan még hogy ezek alap dolgok és hogy uristen hogy látni akarja hogy félek hogy mindjárt itt az érettségi.


Erős gimibe járok, és komolyan veszik a matekot, bár nincs olyan jo tanarom de mindenkinek olyan jegyet ad amilyet megerdemel így ezek elég rosszul esnek.

2023. márc. 21. 19:55
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem próbálj beszélni vele.
2023. márc. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Okes, köszi!
2023. márc. 21. 20:15
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Fizetsz neki, hogy gyakoroljon veled és elmagyarázza a dolgokat, ne hagyd hogy bunkózzon! Azzal nem leszel közelebb a sikeres érettségihez. Vagy szólj neki hogy ez téged zavar, vagy keress mást.
2023. márc. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Hagyd a fenébe. Van másik matek tanár.
2023. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
mateking.hu szerintem elég jó, egy bunkó tanárnál mindenképpen jobb.
2023. márc. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Túl liheged. 12 évig aludni jártam az iskolába, a legrosszabb érettségim a matek lett 72%-on.

Szeretnek ijesztgetni, hogy hú, de nehéz, nem az.

Ha 3-as,4-es voltál végig lazán megírod négyesre.

2023. márc. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!