Pannon Kincstár online szociális gondozó képzéséről mik a vélemények, tapasztalatok?




válasza:



válasza:Nem ajánlom a Pannon Kincstár „tanodát”, az ügyfélszolgálatuk szinte nincs, nem segítőkészek, gyakran válaszra sem méltatnak. Csak addig vagy jó, amíg fizetsz és minden simán megy. Ha gondod adódik, akkor arra magasról tesznek.
A tanfolyamok minősége, a tudásanyag már az oktatókon múlik, az egészen más eset.
Kapcsolódó kérdések:
Elsősorban pszichiátriai gondozottakkal, szenvedélybetegekkel szeretnék foglalkozni.
Munka mellett a sok terepgyakorlat mennyire kivitelezhető? Jelenleg logisztikusként dolgozok FOSZK bizonyítvánnyal. A jelenlegi munkámhoz elegendő ez a bizi, ezért nem feltétlenül log. irányon mennék tovább (inkább állnék több lábon és szereznék más szakon diplomát),...
Munkaügyi kp-on keresztül kezdem nemsokára és kíváncsi lennék tapasztalatokra, aki elvégezte ezt a szakmát. Bármi, ami említésre méltó. köszönöm.
Munkaügyi kp-on keresztül kezdem nemsokára és kíváncsi lennék tapasztalatokra, aki elvégezte ezt a szakmát. Bármi, ami említésre méltó. köszönöm.
Aki elvégezte ezt a szakirányú továbbképzést,az milyen véleménnyel van róla?Esetleg valaki végezte pont a Kodolányin? A tájékoztató szerint a végzettség megnevezése iskolai szociális munkás, tehát tulajdonképpen ezzel az ember szociális munkássá válik az iskolai...
Munkaügyi kp-on keresztül kezdem nemsokára és kíváncsi lennék tapasztalatokra, aki elvégezte ezt a szakmát. Bármi, ami említésre méltó. köszönöm.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




