Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Biztonság szervező I! Tulajdon...

Biztonság szervező I! Tulajdon képen mit ér? Mire jó? El lehet vele helyezkedni? Vagy az égvilágon semmi értelme?

Figyelt kérdés

Ismerőseim ajánlották ezt a szakmát hogy érdemes elvégezni, nekem nagyon megtetszett bár akiket kérdeztem ismeretségi körömben szinte mindenki lehurrogta... És elbizonytalanodtam.


Köszönöm a válaszokat előre is.


2010. dec. 2. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztonsági őrként tudsz vele elhelyezkedni, szerintem érdemes megcsinálni, 1 év okj ha jól tudom.
2010. dec. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen ez bennem is felmerült hogy biztonsági őrnek elmehetek vele, ugyan akkor nem értem a lényegét ha csak sima biztonsági őrnek mehetek el akkor inkább elvégzek egy személy és vagyonőri OKJ-t 1 hónap alatt 50.000 Forintért.

Nem pedig egy Biztonság szervezőt fél év alatt 150.000 Forintért. Tehát ezt nem értem mi kerül ezen ennyiben ha az égvilágon semmivel sem jobb mint a sima vagyonőri OKJ?


Köszi a választ!

2010. dec. 2. 15:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Így igaz, ugyan az a kettő, viszont a biztonságszervező 2 az jobb, mert ott biztonsági őr főnök is lehetsz azzal a papírral, ez ugyan úgy 1 év okj.

Szerintem jobban jársz tanfolyammal.

Van 2 barátom is aki biztonságszervezőt végzett és most biztonsági őrök, igaz nem keresnek rosszul.

2010. dec. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!