Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tudna valaki mesélni a Schola...

Tudna valaki mesélni a Schola Europa Akadémiáról (Budapest)? Oda szeretnék menni, és kiváncsi lennék mik a vissza jelzések!

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem ismerem az iskolát belülről, de most szombaton 9 órától nyílt napjuk lesz. Szerintem itt találkozhatsz olyan diákokkal, akik ott tanulnak, a lehető legjobb hely és alkalom, hogy megismerd a sulit!
2009. febr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, olvastam én is a nyílt napról, de Budapesttől 240km-re lakom, úgy hogy nem valószínű, hogy el tudok menni sajnos, azért érdeklődöm itt!
2009. febr. 4. 14:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, az tényleg nem kevés! Viszont utánanéztem, iwiwen 24 olyan találat volt, akik az adatlapjukon feltüntették ezt iskolájukként. Próbáld meg, keress rájuk Te is, hátha találsz olyat, aki lakóhelyedhez közel lakik, ha mindenképp személyesen szeretnél beszélni. Ha nem feltétlenül, akkor elküldhetnél akár mindegyiknek egy levelet, hogy mire lennél kíváncsi. Ennyi emberből csak akad olyan, aki szívesen megosztaná tapasztalatait Veled. Sok sikert hozzá!
2009. febr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!